Have a question or need a custom quote?

It is growing fast, supported by a community of individuals and enterprises, and creates a standard platform we can all build on. That's why we believe OpenStack represents the best of what technology offers.

راهکارهای آموزشی

داده های کلان به سرعت در خال تغییر مطالبات در صنعت هستند . تغییر روش های تجارت ، به عنوان یک رهبر ر صنعت ارتباطات ،از شما خواسته می شود که به این چالش ها صرف نظر از تاثیر راندمان ،عملکرد، و یا کل هزینه های مالکیت مواجه شوید شما نیاز ادارید تا با ارائه محصولات جدید و ورود سریعتر آنها به بازار بهتر شوید.بود جه شما کاهش مییابد اما شما ناچارید تا هر سال بیشتر ارایه دهید. در مجموع سرویسهای اشتراک بسازید و امنیت را افزایش دهید و برای آموزش بالاتر آماده کنید پاسخ ؟؟ ثابت و قابل اعتماد و راه حلهای منبع باز را ایمن کنید اینفنیژن با استفاده از قدرت جوامع متن باز برای ایجاد بهره وری بیشتر و مواجه شدن با تقاضاهای آتی ، و بهبود ارائه خدمات استفاده می کند

راه‌کارهای پیشنهادی ما

شرکت پیشرو ارتباط آریا ارقام - اینفینیژن به عنوان ارائه‌دهنده خدمات فناوری اطلاعات به شرکت‌ها و سازمان‌ها، سرویس‌های زیر را به صورت یک بسته پیشنهادی به صنایع و سازمان‌ها پیشنهاد می‌دهد.
برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

ارتباط با ما

رایانش ابری

مهمترین دلیل استفاده از زیرساخت رایانش‌ابری اوپن استک، یکپارچگی تمام منابع سخت‌افزاری و ایجاد یک بستر قدرتمند و یکپارچه برای اجرای سرویس‌ها بر روی ماشین‌های مجازی است. عمده‌ترین تفاوت رایانش ابری به نسبت شیوه سنتی (پیاده‌سازی سرویس‌ها بر روی سرور فیزیکی) این است که در شیوه سنتی برای اجرا و راه اندازی هریک از سرویس ها از یک سرور واحد استفاده میشد که به نسبت قدرت سخت افزاری سرورها و مصرف منابع سیستم توسط سرویس‌ها، میزان بسیار زیادی از این منابع بلااستفاده می‌ماند. ولی در زیرساخت رایانش ابری با یکپارچه سازی منابع سخت‌افزاری سرورها و نصب سیستم‌عامل‌ها و پیاده‌سازی‌ سرورها بر روی ماشین‌های مجازی تا حد بسیار زیادی از هدر رفتن منابع سخت‌افزاری، انرژی و منابع انسانی می‌توان جلوگیری کرد.

کلان‌داده

بزرگ‌داده یا داده‌های بزرگ اصطلاحی است که به مجموعهٔ داده‌هایی اطلاق می‌شود که مدیریت، کنترل و پردازش آنها فراتر از توانایی ابزارهای نرم‌افزاری در یک زمان قابل تحمل و مورد انتظار است. مقیاس بزرگ‌داده، به طور مداوم در حال رشد از محدودهٔ چند ۱۰ ترابایت به چندین پتابایت، در یک مجموعهٔ داده واحد است. نـمونه‌هایی از بزرگ‌داده، گــزارش‌های وبی، سامانه‌های بازشناسی با امواج رادیویی، شبکه‌های حسگر، شبکه‌های اجتماعی، متون و اسناد اینترنتی، نمایه‌های جستجوهای اینترنتی، نجوم، مدارک پزشکی، آرشیو عکس، آرشیو ویدیو، پژوهش‌های زمین‌شناسی و تجارت در مقیاس بزرگ هستند.

مجازی‌سازی

مجازی سازی یا Virtualization راهـکاری است که اجازه میدهد چندین سیستم عامل بطور همزمان بر روی یک سیستم یا سرور به اجرا در آیند و به صورت مشترک از منابع سخت افزاری استفاده کنند. اشتراک این منابع بر روی یک کامپیوتر یا سرور بین سرویس دهندگان نرم افزاری، یکی از فناوری‌های مورد توجه کارشناسان در چند سال اخیر بوده و سرمایه گذاری های اقتصادی و تحقیقاتی زیادی از سوی شرکت هـای بزرگ روی آن صورت گرفته است.

کلاسترینگ

Cluster به گروهی از چند سیستم کامپیوتری گفته می‌شود که با هم کار می‌کنند و از خیلی جهات می‌توان آن‌ها را یک سیستم واحد در نظر گرفت. اجزا یک کلاستر معمولا به وسـیله شبکه‌ محـلی به یکدیگر متصل می‌شوند. این کلاستر‌ها با هدف افزایش قدرت پردازش و یا امنیت فیزیکی اطلاعات و سرویسها تشکیل میشود و معمولاً از این نظر نسبت به یک سرور انفرادی مقرون به صرفه تر و مطمئن تر است. خدمات کلاسترینگ به 4 بخش Storage Cluster و High Availability و Load Balancing و High Performance Computing دسته بندی می‌شوند.

امنیت شبکه

UTM عبارتست از سیستم مدیریت یکپارچه تهدیدات که به صورت یک دیوایس سخت افزاری ارائه میشود و شامل مجموعه ای کامل و جامع از تمامی راهکارهای امنیتی به شرح زیر می باشد:

  • برقراری دیوار آتش Identity Based Firewall
  • ایجاد شبکه خصوصی مجازی Virtual Private NetworkVPN
  • ضدویروس Anti-Virus و  ضدهرزنامه Anti-Spam
  • شناسایی و جلوگیری از نفوذگران Intrusion Detection and Prevention
  • فیلترینگ محتوی Content Filtering
  • مدیریت پهنای باندBandwidth management
  • ضد جاسوس افزار، ضد برنامه‌های کلاهبرداریAnti-Spyware/Anti-Phishing/AntiPharming