Have a question or need a custom quote?

It is growing fast, supported by a community of individuals and enterprises, and creates a standard platform we can all build on. That's why we believe OpenStack represents the best of what technology offers.

راهکارهای دولتی

بود جه شما کاهش مییابد اما شما ناچارید تا هر سال بیشتر ارایه دهید. در مجموع سرویسهای اشتراک بسازید و امنیت را افزایش دهید و برای بانکداری امن.پاسخ ؟؟ ثابت و قابل اعتماد و راه حلهای منبع باز را ایمن کنید اینفنیژن با استفاده از قدرت جوامع متن باز برای ایجاد بهره وری بیشتر و مواجه شدن با تقاضاهای آتی ، و بهبود ارائه خدمات استفاده می کند.

راه‌کارهای پیشنهادی ما

شرکت پیشرو ارتباط آریا ارقام - اینفینیژن به عنوان ارائه‌دهنده خدمات فناوری اطلاعات به شرکت‌ها و سازمان‌ها، سرویس‌های زیر را به صورت یک بسته پیشنهادی به صنایع و سازمان‌ها پیشنهاد می‌دهد.
برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

ارتباط با ما

رایانش ابری

مهمترین دلیل استفاده از زیرساخت رایانش‌ابری اوپن استک، یکپارچگی تمام منابع سخت‌افزاری و ایجاد یک بستر قدرتمند و یکپارچه برای اجرای سرویس‌ها بر روی ماشین‌های مجازی است. عمده‌ترین تفاوت رایانش ابری به نسبت شیوه سنتی (پیاده‌سازی سرویس‌ها بر روی سرور فیزیکی) این است که در شیوه سنتی برای اجرا و راه اندازی هریک از سرویس ها از یک سرور واحد استفاده میشد که به نسبت قدرت سخت افزاری سرورها و مصرف منابع سیستم توسط سرویس‌ها، میزان بسیار زیادی از این منابع بلااستفاده می‌ماند. ولی در زیرساخت رایانش ابری با یکپارچه سازی منابع سخت‌افزاری سرورها و نصب سیستم‌عامل‌ها و پیاده‌سازی‌ سرورها بر روی ماشین‌های مجازی تا حد بسیار زیادی از هدر رفتن منابع سخت‌افزاری، انرژی و منابع انسانی می‌توان جلوگیری کرد.

کلان‌داده

بزرگ‌داده یا داده‌های بزرگ اصطلاحی است که به مجموعهٔ داده‌هایی اطلاق می‌شود که مدیریت، کنترل و پردازش آنها فراتر از توانایی ابزارهای نرم‌افزاری در یک زمان قابل تحمل و مورد انتظار است. مقیاس بزرگ‌داده، به طور مداوم در حال رشد از محدودهٔ چند ۱۰ ترابایت به چندین پتابایت، در یک مجموعهٔ داده واحد است. نـمونه‌هایی از بزرگ‌داده، گــزارش‌های وبی، سامانه‌های بازشناسی با امواج رادیویی، شبکه‌های حسگر، شبکه‌های اجتماعی، متون و اسناد اینترنتی، نمایه‌های جستجوهای اینترنتی، نجوم، مدارک پزشکی، آرشیو عکس، آرشیو ویدیو، پژوهش‌های زمین‌شناسی و تجارت در مقیاس بزرگ هستند.

ذخیره‌سازی هوشمند

سیستم ذخیره سازی هوشمند Eclipse Smart Storage به صورت یک سیستم‌ ذخیره‌سازی فعال (مشابه محصولات رده کلاریون شرکت EMC1 به عنوان یک نمونه شناخته شده جهانی) توسط تیم فنی شرکت Innfinision طراحی و در پروژه های متعدد اجرا شده‌است. در نتیجه استفاده از این محصول، امکانات بسیار متنوع و زیادی (علاوه بر وجود حفاظت بیشتر از اطلاعات و پایداری و صحت عملکرد بیشتر) حاصل می‌شود؛ به علاوه به علت حذف بخشی از سخت‌افزار غیرفعال (که به علت انحصارهای موجود، قیمتی بالا دارند) هزینه تمام شده Per Gigabyte سیستم کاهش می‌یابد.

مجازی‌سازی

مجازی سازی یا Virtualization راهـکاری است که اجازه میدهد چندین سیستم عامل بطور همزمان بر روی یک سیستم یا سرور به اجرا در آیند و به صورت مشترک از منابع سخت افزاری استفاده کنند. اشتراک این منابع بر روی یک کامپیوتر یا سرور بین سرویس دهندگان نرم افزاری، یکی از فناوری‌های مورد توجه کارشناسان در چند سال اخیر بوده و سرمایه گذاری های اقتصادی و تحقیقاتی زیادی از سوی شرکت هـای بزرگ روی آن صورت گرفته است.

امنیت شبکه

UTM عبارتست از سیستم مدیریت یکپارچه تهدیدات که به صورت یک دیوایس سخت افزاری ارائه میشود و شامل مجموعه ای کامل و جامع از تمامی راهکارهای امنیتی به شرح زیر می باشد:

  • برقراری دیوار آتش Identity Based Firewall
  • ایجاد شبکه خصوصی مجازی Virtual Private NetworkVPN
  • ضدویروس Anti-Virus و  ضدهرزنامه Anti-Spam
  • شناسایی و جلوگیری از نفوذگران Intrusion Detection and Prevention
  • فیلترینگ محتوی Content Filtering
  • مدیریت پهنای باندBandwidth management
  • ضد جاسوس افزار، ضد برنامه‌های کلاهبرداریAnti-Spyware/Anti-Phishing/AntiPharming