Have a question or need a custom quote?

It is growing fast, supported by a community of individuals and enterprises, and creates a standard platform we can all build on. That's why we believe OpenStack represents the best of what technology offers.

بخش توسعه نرم افزار

در نتیجه تغییر مدلهای صدور مجوز نرم افزاری با دیگر شرکت های نوآورانه در تمام دنیا ، اینفنیشن با فشار رقابتی بالایی برای رشد کسب وکارهای مرکزیشان رو برو می باشد دفعات چرخه محصول کوتاهتر آنها را به اجبار سمت مقدمه چینی برای محصولات جدید سوق می دهدو بر گسترش سهم بازاری آنها تمرکز می کند اقتصاد در حال مجبور کردن آنهاست تا منابع ارزشمندشان را برای کارهای مهم اختصاص دهند و هزینه های اداری را کم کنند به طور مشابه اس ام اس و شرکت های وابسته و بخشهای شرکت های بزرگتر بیشترین زمان مصرفی و هزینه ای را برای توسعه پیدا می کنندانجام میدهند و کمک می کنند سیستمها را و یک آی تی فرا ساختاری را حفظ می کنند و منابع تکنیکی نادر را پیدا کرده ودست می یابند و مصرف آی تی را کنترل می کنند.

اگر از زیرساخت ابری برای نگهداری اطلاعات و پردازش‌های خود استفاده می‌کنید و با کلان‌داده‌ها درگیر هستید و نیاز به یک نرم‌افزار برای رفع نیاز‌های خود دارید این یک بسته ترکیبی است که سازمان خود را به یک سازمان ابری تبدیل کنید. تیم نرم‌افزاری اینفینیژن با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های معرفی شده در این زمینه آمادگی کامل را داراست که شما را به این هدف برساند.